Swarm hesap silme nasıl yapılır ?

206 views

Swarm nedir ? Swarm uygulaması ile gezdiğiniz yerleri , ziyaret ettiğiniz mekanları beğenerek ve resim , video gibi paylaşarak takipçilerinizle paylaşmanızı sağlıyan bir sosyalleşme uygulamasıdır.Swarm birçok kişi için eğlenceli olsa da bir çok kişi içinse sıkıcı olabiliyor.Swarm hesap silme işlemi ile hem swarm hemde foursqure hesabınızın tamamen kaldırmanızı sağlar.

Swarm/foursqure hesap kapatma;

Önce foursqure/Swarm hesap kaldırmak için BURAYA giriş yapınız. ( swarm yada foursqure hesabınızla giriş yapınız )

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda “Hesabı Sil” sayfasında ”Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusuna herhangi uygun olan bir sebebi seçebilirsiniz.

Sonra resmin en altında kırmızı buton üzerinde “DELETE ACCOUT” yazıyor.Buna tıklayıp hesabınızı tamamen kaldırabiliyorsunuz.Bu aşama sizden onay için yine foursqure/swarm şifrenizle giriş yapınız ve hesabınızdan geri dönüşsüz kurtulursunuz.

Not;

Eğer foursqure ve swarm hesap dondurma yapılamıyor.Bu yüzden sadece hesap silme işlemi yapılıyor.

Eğer uygulama indirip sadece facebook , twitter ile giriş yapmışsanız , hesabınızı kaldırmak için şifre girmeniz gerekir.Eğer bu sosyal ağlardan giriş yapmışsanız öncelikle şifre oluşturmanız gerekecek  daha sonra yukarıdaki adımları yapmanız gerekecek.

 

Tags: #Swarm

Birşey yazmak ister misin ?

Author: 
    author
    Google'ın seo güncellemeleri takip etmeyi seviyorum.Seo 'yu seviyorum.Özellikle bu blogda sizlere seo kategorisinde makaleler sunmayı düşünüyorum.