Periscope hesap silme ( kapatma ) nasıl yapılır ?

209 views

Bildiğiniz üzere periscope bir twitter canlı yayın sitesi olup bir kişinin online olarak yayın yapmasına imkan tanıyor.Periscope ile anlık çekimler yapabilir ve arkadaşlarınıza o an ne yaptığınızı canlı yayın yaparak tv izletiyormuş gibi o tatta sunum yapabiliyorsunuz.Ancak Periscope ‘dan sıkıldıysanız ve artık kullanmak istemiyorsanız Periscope hesap silme işlemi yaparak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Periscope hesap kapatma adımları;

Periscope hesabı silme adımları biraz diğer sıradan hesap silmelerden farklı ve can sıkıcı bir yol.Ama kısa ve öz en hızlı şekilde periscope hesabınızdan nasıl kurtulacağınızı aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

  1. Hesabınızı kaldırmak için “Hesap kaldırma” bağlantısını takip ediniz.
  2. İngilizce olduğu için yazmanız gereken adımları yazıyoruz; “Your name” adınızı, “Your email address” eposta adresinizi, “Subject” kısmına ‘Delete Account’ , yazıp ve “Category” kısmından ‘Account Deletion’ seçeneğini seçtikten sonra “Message” alanına ‘Please delete my account.‘ yazmalısınız.
  3. File Attachment” kısmına ‘Dosya seç’ yaparak fotoğrafını çektiğiniz kimliğinizin fotoğrafını yükleyip.
  4. “Send Email” butonu ile silme işleminin uygulanması için hazırladığımız bu bilgileri gönderiyoruz.

Böylece periscope hesap kapatma işlemi başlamış olup kısa süre sonra periscope yardım ekibi hesabınızı kaldırmış olacaktır.

 

Tags: #Periscope

Birşey yazmak ister misin ?

Author: 
    author
    Google'ın seo güncellemeleri takip etmeyi seviyorum.Seo 'yu seviyorum.Özellikle bu blogda sizlere seo kategorisinde makaleler sunmayı düşünüyorum.