En iyi Slayt yapma programları indirin

302 views

Photo Slide Show ( Foto Slayt show ) ( Türkçe )

Photo Slayt show ile çok güzel fotoğraflar ile slaytlar hazırlayabilirsiniz.Özellikle ses ve çeşitli animasyonlar ekleyerek sesli ve farklı animasyon destekleyen slaytlar oluşturabilirsiniz.

Resimli slayt yapma programı ile BMP, JPEG, GIF, TGA resim uzantılarının yanında ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses uzantılarını da kullanabilirsiniz.

Bolide SlideSHOW Creator ( Slaytshow oluşturucu ) ( Türkçe )

Yine bir ikinci tanıtacağımız program Slideshow creator programıdır.Özellikle düğün , sünnet gibi önemli anların fotoğraflarını bu ses ve görüntü destekleyen program sayesinde hiç bir özel tecrübe gerektirmeksizin muhteşem slaytlar yapabilirsiniz.SlideShow creator ile bir çok video uzantısında kaliteli videolar çekebilirsiniz.Müzikli slaytlar için öneriyoruz.

Flash Slide Show Maker 5.20

Flash Slayt show maker ile çok güzel bir fotoğraf ve slaytlar oluşturabilmenize imkan tanır.Kullanım açısından çok basit olan bu program ile önce bir proje oluşturun sonra resimlerinizi seçin daha sonra albüme yada slayta bir isim tanımlıyorsunuz.Daha sonra resim boyutlarını , resimler arasındaki süreyi , resimler arasındaki efektleri ve birde arkaplana bir müzik ekleyip kayıt edeceğiniz yeri belirleyip Publish Now butonuna basıp kayıt ediyorsunuz..

 

Free Slide maker programı

Free slide maker ile muhteşem video tarzında slaytlar hazırlayabilirsiniz.Free slide maker resimler arasında değişik efektler eklemenizin yanında yukarıda diğer slaytlarda bahsettiğimiz gibi ses ve müzik eklemenize imkan tanımaktadır.Ayrıca anlık ön izleme yapabilmenizi sağlayan program diğerlerinden bu farkla öne çıkabilmektedir.

Ezvid slayt hazırlama programı

Ezvid yine çok ustaca slaytlar hazırlayabileceğiniz yada sunum yapabileceğiniz özellikleri barındırıyor.Ezvid ile film , video ve resimli sunumlar , slaytlar yapabiliyorsunuz.Ezvid bilgisayarınızda bulunan müzik ve resimlerle kolayca entegre olabiliyor.Yani seçip kullanabilirsiniz.Bir diğer özellikleri ise var olan videoyu düzenleme , ses kaydetme jpeg ,gif , png gibi uzantıları destekleyip bir çok farklı uzantı da AVİ, MPEG, WMV ,MOV GİBİ video uzantılarını da bu programla kullanabiliyorsunuz.

Microsoft Photo Story ( Slayt Hazırlama Programı )

Microsoft tarafından hazırlanan bir slayt programıdır.Resimleri kırpın , düzeltin yada döndürün.Fotoğrafla hazırlamış olduğunuz anılarınıza ses, müzik ve değişik efektler ekleyebilirsiniz.Microfot photo story ile resimleri renklendirebilir , değiştirebilir ve boyutlandırabilirsiniz.Ayrıca video formatında hazırladığınız bu slaytları mail için sıkıştırıp da gönderebilirsiniz.